تبلیغات
2NE1 Iranian Fans - 2NE1 for NYLON – Japan Interview

2NE1 Iranian Fans

سلام چطورین اینم از 1 مصاحبه خوشگل از گروه 2NE1 كه اپ یكی از دوستای خوبم تو وبه only2ne1 هست كه كار ترجمه و گرداوری این مصاحبه رو مهدیسا جون انجام داده ممنون مهدیسا جون مصاحبه تو ادامه مطالبه............


2ne1مصاحبه ی2NE1 با مجله ی Nylon....خیلی چیزای جدیدی آدم می فهمه حتما بخونید،به خوندنش می ارزه!!×_× 

واسه اینکه خسته نشین 2 قسمتش کردم!قسمت بعدی رو هم به زودی می ذارم!


cl-lonely

~~~اون ها لیدر های دنیای جوانان اند.یکی از رهبرهای گروه های کره ای دختر.2ne1 فعالیت هایش رو در ژاپن شروع کرده.کسایی مثل Kiko Mizuhara (مدل اصلی مجله ی (nylon وYuria Madomuazel همه در مورد 2ne1 صحبت کردند و بچه ها آهنگ های اون ها رو به عنوان بشترین آهنگ هایی که گوش دادند انتخاب کرده اند.گروهی که به نسل جدید هیپ هاپ معروفه،که ترکیبی از سبک هیپ هاپ و راک داره.رپ قوی و رقص Cl و Minzy،صدای زیبای BOM وDara، فشن منحصر به فرد و نگرش قوی چیزیه که اون ها رو خاص کرده.

دنیا ی kpop با ستاره های عروسکی پر بود تا اینکه این دختر ها آمدند و یک پدیده ی جدید به وجود آوردند.اون ها جشنواره ی2010موسیقی آسیا رو با بردن جایزه ی"بهترین آلبوم سال"،"بهترین خواننده ی سال"،"بهترین گروه دختر" و "بهترین دیجیتال سینگل" تسخیر کردند. این دخترهای شگفت انگیز این ماه فعالیت های ژاپنی شون رو هم شروع کرده اند.  فرد کلیدی ای که به این دختر ها کمک می کنه Teddy هست. 

*ما شنیدیم که Teddy سازنده ی همه ی رپ ها و رقص های شماست.آیا این درسته؟

ما معمولا همه رو تو تولید درگیر می کنیم.طراح ها،کارگردان موزیک ویدیو و بقیه ی کارکنان.وقتی همه ی ما با همیم بیشتر شبیه یه گفت وگو هست تا یه جلسه.اینجوری ایده های بهتری به ذهنمون میاد.

*این معمول هست که خواننده ها قبل از اینکه یه آلبوم بدند به یه اردوی آموزشی میرن تا ایده کسب کنن،ولی با وجود شما و کارکنانتون به نظر می رسه که نیازی نیست چون خودتون مغز خلاقی دارین،شما تصویر یه زن مستقل رو به وجود آوردین،آیا شما پیام های مخفی ای دارین که بگن چی کار بکنین؟

اینجوری نیست که ما بخوایم قوانین رو بشکونیم. ما احساس می کنیم که اون ایده ها خیلی قدیمی شده. ما موسیقی ای می سازیم که ما و فشنی که همراه با اون می آد رو نشون بده .مهم نیست چی باشه،ما موسیقی رو اولویت قرار می دیم. پس اگه موسیقی ما قویه، طرح ها هم قویه ، واگه موسیقیه ما آرومه، طرح هامون هم همون طوره. ما فکر می کنیم این چیزیه که سبک ما رو می سازه.

*هر کدوم از اون ها امتحان ورودی دادن یا انتخاب شده ان و وارد مدرسه ی کار آموزی وای جی شده ان تا به آرزو هاشون دست پیدا کنن و کارشون رو به عنوان خواهرهای گروه بیگ بنگ شروع کردن. اون ها باید فشار های زیادی رو موقع رفتن به صحنه حس کرده باشن . این دختر ها بزرگ شده ان که جایزه های زیادی رو ببرن و هنوز هم راه زیادی رو در پیش دارن.

ما یکم فشار موقع شروع کار احساس کردیم،ولی مردم ما رو شناختن و به ما به عنوان خواهرهای بیگ بنگ علاقه مند شدن، پس ما اون فشار رو از جنبه ی مثبتش دیدیم، به علاوه، ما به صحنه نمی ریم که جایزه ببریم.ما اینجا ایم که آهنگ و موزیک  ویدیو بسازیم تا اجرا کنیم و این تغییر نمی کنه.ما همیشه سعی می کنیم فراموش نکنیم که قبل از رفن به صحنه خوش بگذرونیم و ما دوست داریم اینو اینجوری نگه داریم و تغییرش ندیم.

park bom

BOM

جدیدا خواننده ی مورد علاقه ات کیه؟

همیشه Beyonce بوده!

لطفا به ما تاریخچه ی موسیقیه خودت رو بگو!

R&B و Hip-hop. هیچ وقت هم تغییر نکرده. 

به جز 2NE1 به چه چیزی علاقه مندی؟

راستش رو بگم،آرایش!من آرایش رو به لباس ترجیح می دم.ایده های آرایش 2NE1 رو هم من دادم.

آرایشی که توصیه می کنی چیه؟

چیزی که بهش می گن" آرایش بوم" تو آهنگ FIRE ازاولین مینی آلبوممون من خط چشم آبی با یه عالمه سایه ی مشکی کشیدم.از اون موقع معروف شد!

چیزی هست که بخوای به عنوان 2NE1 تو 1،5 و 10 سال آینده انجام بدی؟

تو یک سال، می خوام تو ژاپن معروف بشم.تو5 سال،می خوام تو آسیا معروف بشم. تو10 سال شاید دیگه خواننده نباشم،ولی می خوام به کسایی که می خوان خواننده بشن کمک کنم.

دلیل اینکه می خواستی خواننده بشی چی بوده؟

وقتی کوچیک بودم ،تو مسابقه های آواز بچه ها شرکت می کردم.اما یک روز تو آمریکا با خودم فکر کردم وقتی آهنک گوش می دم حتی به غذا خوردن هم احتیاجی ندارم.احتمالا از اون موقع به خواننده شدن فکر کردم.

کی به آمریکا رفتی؟

از وقتی 13 سالم بود.8 سال می شه که به کره برگشتم.تو آمریکا روان شناسی خوندم.

راستی، می تونی به ما بگی کیف مورد علاقه ات چیه و چی توشه؟

کیف Chanel.من نمی تونم بدون گوشیم جایی برم ، کیف آرایشم و داروهای ضروریم.

فرد ایده آلت چه جوریه؟

کسی که شخصیت خوبی داره.

وقتی که عاشق می شی چه جوری می شی؟

خیلی تغییر می کنم.یه کارایی می کنم که معمولا انجام نمی دم.

لطفا یه رازی رو به ما بگو که به بقیه نمی تونی بگی!

من قبل از خوابیدن تختم رو بو می کنم .*خنده*

cl

CL 

بقیه ی اعضا چی صدات می کنن؟

" CL" .گاهی اوقات هم شیر صدا می کنن.چون رنگ موهای من و حالت صورتم شبیه شیره!

ما شنیدیم که تو می تونی به انگلیسی ، ژاپنی و حتی فرانسوی صحبت کنی؟

من تا 11 سالگی تو ژاپن بودم. و همچنین به مدرسه ی بین المللی رفتم که بقیه رو هم اونجا یاد گرفتم.

کی موسیقی و رقص رو شروع کردی؟

پدر من عاشق موسیقی هست.واسه همین من همیشه تو محیطی بودم که با موسیقی پر شده بود،من عاشق رقصیدن بودم برای همین به مدرسه ی رقص رفتم،وقتی که بیشتر رو صحنه اجرا کردم بیشتر از چیزی که می خواستم مطمئن شدم به خاطر اینکه این چیزی بود که من همیشه آرزوشو داشتم.

چطوری تونستی آرزوت رو به واقعیت تبدیل کنی؟

من برای ورود به وای جی امتحان دادم چون طرف دار بزرگ Teddy از 1tym بودم.4 سال طول کشید که قبول بشم و 3 سال هم کار آموز بودم.

تو روز های تعطیلت چی کار می کنی؟

راستش رو بگم من آدمی نیستم که برم خرید یا کلوپ. به نظر می آد همه فکر می کنن که من آدمی ام که عاشق مهمونیه. من دوست دارم برم به استادیوی Teddy و به آهنگ هایی که می سازه گوش بدم و برم به پارک تا یه قدمی بزنم.انتظار نداشتی که همچین چیزی ازم بشنوی ، نه؟

تو دبیرستان چه جوری بودی؟

آدمی که فقط عاشق یه چیز می شد ،فقط یه چیز.*خنده*با این حال دوستای زیادی داشتم و خیلی حرف می زدم.

لطفا به ما راجع به ضبط آهنگتون با will.I.Am بگو:

خیلی خوش گذشت. فکر می کنم که همه خوشحال  بودن، نمی خواستم تموم شه احساس خوبی داشتم.برای همین سعی کردم که بهترین تواناییم رو نشون بدم و خوب جلوه کنم. روش کار will.i.Am با Teddy خیلی فرق داره واسه همین اولش سورپرایز شدم ولی اون تمام مدت اونجا بود که باعث شد ما راحت ضبط کنیم. هنوز تا انتشار اون آهنگ ها مونده؛ ولی خیلی نباید طول بکشه پس لطفا منتظر باشید!

ادامه داره....^_^نوشته شده در پنجشنبه 19 خرداد 1390 ساعت 04:02 ب.ظ توسط Naghme نظرات |

اخرین مطالب
2NE1 performance at MAMA 2011
2NE1 at 2011 MAMA Press Conference
2NE1 ‘Go Away’ Photoshoot for Oricon Style
2NE1 Minzy With a Baby
Park Bom Pic
Happy Birthday Dara ~
2NE1 Go Away (Japanese Ver)
The list of nominees for MAMA 2011 revealed
What is 2NE1 Dara’s birthday wish?
2NE1's Sandara Park in a Scarf Knit by Minzy
2NE1 Fire mp3
2NE1 Unveils MV Preview of Japanese “Go Away,” Gives Short Interview
نویسنده ... ! (توجه)
CL and Minzy at Nikon Talk Show
PHOTOS] 2NE1 on Junon, Choa Magazine